Obudowy metalowe

OBUDOWA
METALOWA

Uniwersalna, natynkowa rozdzielnica – obudowa metalowa, to idealne rozwiązanie dla dodatkowego zabezpieczenia różnego rodzaju urządzeń ich ukrycia czy stabilnego montażu.

Parametry techniczne

GRUBOŚĆ BLACHY: 1,2 mm – 1,5 mm UDERZENIOODPORNOŚĆ: IK09
STOPIEŃ OCHRONY: IP66 TEMPERATURA PRACY: od -25 do +40
KOLOR: RAL-7035 (jasny szary) CERTYFIKAT:  CE

  • nadaje się do montażu zewnętrznego,
  • możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi,
  • wyposażona w płytę montażową oraz płytę wprowadzającą przewód,
  • wyposażona w kluczyk-zamek i język zamka metalowy (na zdjęciu rozdzielnica z zamkiem plastikowym, które wycofaliśmy ze względu na pękanie),
Dostępne modele obudów
Dostępne produkty

Kategorie produktów

Napięcie znamionowe

Prąd znamionowy

Rodzaj włącznika

Materiał

Kolor

Rodzaj gniazdka

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Prowadzisz własną hurtownię elektryczną lub zajmujesz się jej zaopatrzeniem? Potrzebujesz wycenę produktów pod inwestycję? Czekamy na twoje zapytania ofertowe.

GWARANCJA
DOOR TO
DOOR

DLACZEGO MY?

Zaufanie

Cieszymy się uznaniem i zaufaniem wielu wymagających klientów. Oprócz korzystnych cen produktów dbamy o szybkie dostawy oraz wysoką jakość obsługi. Współpracujemy z hurtowniami elektrotechnicznymi, marketami, salonami oświetlenia i sklepami internetowymi.

Duch rywalizacji

Adelid jest firmą która chęć rywalizacji i dążenie do progresu ma we krwi a praca jest dla nas miejscem realizacji naszych ambicji. Ciągła chęć samodoskonalenia sprawia że z roku na rok w ręce naszych klientów trafiają nowe produkty i rozwiązania dla ich biznesu.

Szybka realizacja

Jesteśmy wiarygodnym producentem , dlatego możesz liczyć na szybką dostawę. Od początku działalności specjalizujemy się w szybkich realizacjach dużych zamówień na przedłużacze i rozdzielnice o podanych przez klienta parametrach. Dzięki nam masz szansę zrealizować plan zgodnie z projektem i terminem inwestora.