Aparatura łączeniowa

Przełączniki nożne PM, P1, P2

Wszechstronne, uniwersalne przełącznik nożne – pedały, z osłoną lub bez osłony. Podwójne oraz pojedyncze. Wykonane z odpornego na uszkodzenia materiału, co zapewnia długą żywotność urządzenia..

Wyłączniki nożne używane są do sterowania pracą maszyn produkcyjnych oraz wszędzie tam, gdzie sterowanie ręczne jest niemożliwe lub niewygodne. Używane do uruchamiania i zatrzymania pracy maszyn lub procesu produkcji .

 

Wyłączniki Krańcowe

Miniaturowe wyłączniki krańcowe z serii WK, marki Adelid® przeznaczone są do do pracy w układach sterowniczych oraz kontrolnych i zabezpieczających.

Można je stosować m.in. w różnego rodzaju maszynach, obrabiarkach czy urządzeniach dźwigowo – transportowych. 

Typowa krańcówka zbudowana jest z głowicy, w zależności od modelu może posiadać dźwignię lub rolkę oraz przełącznik. 

Zasada działania wyłącznika krańcowego opiera się na odłączeniu całego urządzenia lub obwodu sterującego po osiągnięciu określonej pozycji.

Wyłączniki tablicowe, w obudowie, główne

Łącznik krzywkowy to rodzaj łącznika elektrycznego, czyli aparatu elektrycznego służącego do załączania i wyłączania prądu w obwodzie lub obwodach elektrycznych. Łącznik krzywkowy pozwala sterować przepływem prądu w kilku obwodach. Marka Adelid® posiada w swoim asortymencie przełączniki (o funkcjach – 0-1, 0-Y-T, L-0-P, 1-0-2):

krzywkowe tablicowe (do montażu w obudowie),

  • krzywkowe w obudowie,
  • krzywkowe główne tablicowe,
  • krzywkowe główne obudowie,

.

Termostaty

Termostaty umożliwiają sterowanie różnego rodzaju urządzeniami elektrycznymi takimi jak: pompy CO, pompy wody, popy cyrkulacyjne, kompresory, wentylatory, grzałki i wiele innych. Po odłączeniu z prądu i kolejnym podłączeniu termostaty zapamiętują ustawienia.

Dostępne są: termostaty TES, TP1, TP2, TPB oraz sondy PROBE.

Główną zaletą termostatów  jest to, że posiadają możliwość grzania oraz chłodzenia. 

 

Adres

inwestycje i umowy handlowe

adelidm1a