Rozdzielnice Elektrotechniczne

Rozdzielnice zabezpieczone

Rozdzielnice budowlane, elektryczne marki Adelid® to gwarancja bezpieczeństwa a co za tym idzie pewności bezpiecznych instalacji w domach, firmach oraz fabrykach.

Rozdzielnice Adelid® dzielimy na dwie główne grupy: zabezpieczone – gotowe do podpięcia zasilania oraz na niezabezpieczone, które możemy wyposażyć w niezbędny dla nas osprzęt.

Wyposażenie, czyli obudowy,  gniazda 1 i 3 – fazowe, przełączniki,  oraz zabezpieczenia, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje nam długą eksploatację urządzenia.

Wszystkie rozdzielnice budowlane serii Adelid®, wyprodukowane są w Polsce, składane ręcznie, opatrzone logiem Adelid.®

Rozdzielnice niezabezpieczone

Najważniejsze cechy rozdzielnic budowlanych marki Adelid®:

w swoim asortymencie posiadamy ponad 120 różnych rodzajów rozdzielnic budowlanych – zarówno zabezpieczonych jak i niezabezpieczonych,
odporna na uszkodzenia obudowa, w kolorze szarym RAL7035,
uszczelka gumowa w obudowie, dzięki której nasza rozdzielnica zyskuje podwyższoną szczelność IP65,
okienka inspekcyjne z przeźroczystymi szybkami, dla łatwiejszej kontroli zabezpieczeń, 
okienka inspekcyjne na: 4, 6, 11, 12, 13, 26 modułów,
rozdzielnice niezabezpieczone – przesznurowane, z szyną DIN, gotowe do podpięcia zabezpieczeń,
rozdzielnice zabezpieczone – gotowe do podpięcia zasilania,
brak konieczności nawiercania obudowy, celem zamontowania jej na ścianie, obudowa jest przygotowana do montażu i posiada w zestawie śruby montażowe.

Każda rozdzielnica budowlana, marki Adelid®, posiada swój unikatowy kod. Pierwszy człon kodu, odpowiada nazwie danej rozdzielnicy. 

Poniżej charakterystyka wszystkich dostępnych rodzajów rozdzielnic elektrycznych.

  • RSBO – Rozdzielnice gotowe do podpięcia zasilania i pracy, bez okienka modułowego. Dostępne wersje z wyłącznikiem i bez wyłącznika. Maksymalnie 2 gniazda siłowe i 4 gniazda 230V lub 6 gniazda 230V.
  • RSJ – Rozdzielnice gotowe do podpięcia zasilania i pracy, bez okienka modułowego. Maksymalnie z 1 gniazdem siłowym oraz 2 gniazdami 230V. Dostępne wersje z wyłącznikiem i bez wyłącznika.
  • RSK – Rozdzielnice z okienkiem 6 modułowym – maksymalnie 1 gniazdo siłowe i 2 gniazda 230V lub 4 gniazda 230V. Dostępne wersje gotowe do podłączenia zasilania i pracy z zabezpieczeniami, licznikiem jednofazowym lub wersje bez zabezpieczeń – do dowolnego podłączenia.
  • RSM – Rozdzielnice z okienkiem 4 modułowym – maksymalnie 2 gniazda siłowe i 2 gniazda 230V. Dostępne wersje gotowe do podłączenia zasilania i pracy z zabezpieczeniami, lub wersje bez zabezpieczeń – do dowolnego podłączenia.
  • RSW – Rozdzielnice z okienkiem 11 modułowym – maksymalnie 2 gniazda siłowe i 3 gniazda 230V lub 6 gniazd 230V.  Dostępne wersje gotowe do podłączenia zasilania i pracy z zabezpieczeniami,  występują opcje z włącznikami pokrętnymi oraz licznikami lub wersje bez zabezpieczeń – do dowolnego podłączenia.
  • RSP – Rozdzielnice z okienkiem 13 modułowym – maksymalnie 3 gniazda siłowe i 5 gniazd 230V.  Dostępne wersje gotowe do podłączenia zasilania i pracy z zabezpieczeniami,  występują opcje z licznikami lub wersje bez zabezpieczeń – do dowolnego podłączenia.
  • RSX – Rozdzielnice z okienkiem 26 modułowym – maksymalnie 4 gniazda siłowe i 8 gniazd 230V.  Dostępne wersje gotowe do podłączenia zasilania i pracy z zabezpieczeniami,  występują opcje z licznikami lub wersje bez zabezpieczeń – do dowolnego podłączenia.
  • RPD – Rozdzielnice przenośne z okienkiem 12 modułowym – maksymalnie 3 gniazda siłowe i 4 gniazda 230V.  Rozdzielnice z rączką do pracy w terenie – zabezpieczone, gotowe do podłączenia w dowolnym miejscu pod gniazdo siłowe. Dostępne wersje z zabezpieczeniami,  występują opcje z licznikami.

Adres

inwestycje i umowy handlowe

adelidm1a