Osprzęt elektroinstalacyjny

Seria Qtouch White

Włączniki dotykowe serii Qtouch – jedna seria, różne rozwiązania.

Nowoczesny design dotykowych włączników światła, zachwyci każdego użytkownika. Wykonane z hartowanego szkła, posiadają delikatne podświetlenie, w miejscu włączania światła niebieskie i czerwone.
Doskonałe dopełnienie każdego nowoczesnego wnętrza z zachowaniem najnowszych minimalistycznych trendów.

Seria Qtouch Black

Wyłączniki serii Qtouch Black to idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Cała seria włączników Qtouch to zaawansowana technologia bezprzewodowego sterowania, poprzez WiFi. Wystarczy zainstalować aplikację eWelink na smartfon lub tablet, aby móc sterować oświetleniem, z każdego miejsca w domu. Dodatkowym atutem włączników Qtouch jest możliwość sterowania poprzez pilot. Funkcja sterownia pilotem oraz WiFi, nie wyklucza się wzajemnie.

Seria Quadra White

Włączniki światła, gniazda oraz ramki serii Quadra, do sterowania oświetleniem, w domu, biurze, magazynie.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, łatwe w montażu, odporne na uszkodzenia. Każdy włącznik czy gniazdo można zamontować w ramce pojedynczej, szklanej, plastikowej, lub w ramkach wielokrotnych. 

System Ramkowy – Łatwo stworzysz swój zestaw włączników i gniazd.

Seria Quadra Black

Proste i nowoczesne wzornictwo sprawia, że produkty Quadra pasują do większości pomieszczeń.

Ramki szklane wykonane z odpornego, hartowanego, polerowanego szkła, ze szlifowanymi krawędziami. Prostota oraz funkcjonalność to główne zalety serii Quadra White and Black.

Dzięki gniazdom multimedialny czy komputerowym, możemy w szybki i uporządkowany sposób podłączyć swój sprzęt – telefon, tablet, tv, zarówno w domu jak i w pracy.

Seria KissMe

KissMe to klasyczna seria włączników, gniazd i ramek. Zapewnia wszechstronność zastosowań, dzięki możliwości łączenia w różnych konfiguracjach.

Wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Idealne dla domu, biura, firmy, magazynu. Seria KissMe umożliwia instalację włączników i gniazd w ramkach wielokrotnych, zarówno w pionie jak i w poziomie.

Seria KissMe stanowi odpowiedz na potrzeby współczesnego rynku, wymagającego optymalnych rozwiązań ekonomicznych, gdzie atrakcyjność cenowa stała się istotnym czynnikiem decydującym o zakupie.

Czujniki Zmierzchu 6thSense

Odpowiednie oświetlenie domu czy ogrodu to nie tylko ręcznie czy też z pilota, zapalane lampy. Dzięki funkcjonalnemu rozwiązaniu, jakim są czujniki zmierzchu, zaoszczędzisz pieniądze i podniesiesz poziom swojego bezpieczeństwa.

Czujniki zmierzchu serii 6thSense odpowiadają za zapalenie lamp,  dopiero po wykryciu zmierzchu a następnie za wyłączenie jej, gdy słońce znów pojawi się na niebie. Lampy podłączone do czujników zmierzchu, można instalować w ogrodzie, altanie, tarasie, czy też w piwnicy. Dzięki temu, że lampa zapali się dopiero po zmroku, nie trzeba pamiętać o włączaniu jej wieczorem i wyłączaniem co rano. Czujnik zrobi to za Ciebie, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Czujniki Ruchu 6thSense

Czujniki, sensory ruchu, posiadają również funkcję zmierzchu. Służą do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Łatwe w instalacji oraz programowaniu.

Posiadają czuły detektor podczerwieni PIR. Przeznaczone do montażu wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów, natynkowo, podtynkowo, na suficie oraz do puszki. 

Niższe rachunki za prąd? To możliwe!

Użycie czujników ruchu i zmierzchu, umożliwia efektywne zarządzanie energią elektryczną. Dzięki nim lampy będą się świecić wtedy, kiedy są rzeczywiście potrzebne.

Świetnym przykładem w tym przypadku są klatki schodowe w budynkach wielorodzinnych. Powszechnym rozwiązaniem jest stosowanie czujników ruchu, przez zarządców budynków mieszkalnych, celem ograniczenia kosztów zużycia energii elektrycznej. Lampy są włączane tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne – gdy zostanie wykryty ruch na klatce schodowej.

Adres

inwestycje i umowy handlowe

adelidm1a