Seria Qtouch White

Włączniki dotykowe serii Qtouch – jedna seria, różne rozwiązania.

Nowoczesny design dotykowych włączników światła, zachwyci każdego użytkownika. Wykonane z hartowanego szkła, posiadają delikatne podświetlenie, w miejscu włączania światła niebieskie i czerwone.
Doskonałe dopełnienie każdego nowoczesnego wnętrza z zachowaniem najnowszych minimalistycznych trendów.

 

Seria Qtouch Black

Wyłączniki serii Qtouch Black to idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Cała seria włączników Qtouch to zaawansowana technologia bezprzewodowego sterowania, poprzez WiFi. Wystarczy zainstalować aplikację eWelink na smartfon lub tablet, aby móc sterować oświetleniem, z każdego miejsca w domu. Dodatkowym atutem włączników Qtouch jest możliwość sterowania poprze pilot.Funkcja sterownia pilotem oraz WiFi, nie wyklucza się wzajemnie.

Seria Quadra White

Włączniki światła, gniazda oraz ramki serii Quadra, do sterowania oświetleniem, w domu, biurze, magazynie.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, łatwe w montażu, odporne na uszkodzenia. Każdy włącznik czy gniazdo można zamontować w ramce pojedynczej, szklanej, plastikowej, lub w ramkach wielokrotnych. 

System Ramkowy – Łatwo stworzysz swój zestaw włączników i gniazd.

 

Seria Quadra Black

Proste i nowoczesne wzornictwo sprawia, że produkty Quadra pasują do większości pomieszczeń.

Ramki szklane wykonane z odpornego, hartowanego, polerowanego szkła, ze szlifowanymi krawędziami.  Prostota oraz funkcjonalność to główne zalety serii Quadra White and Black.

Dzięki gniazdom multimedialny czy komputerowym, możemy w szybki i uporządkowany sposób podłączyć swój sprzęt – telefon, tablet, tv, zarówno w domu jak i w pracy. 

Seria KissMe

KissMe to klasyczna seria włączników, gniazd i ramek. Zapewnia wszechstronność zastosowań, dzięki możliwości łączenia w różnych konfiguracjach.

Wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Idealne dla domu, biura, firmy, magazynu. Seria KissMe umożliwia instalację włączników i gniazd w ramkach wielokrotnych, zarówno w pionie jak i w poziomie.

Seria KissMe stanowi odpowiedz na potrzeby współczesnego rynku, wymagającego optymalnych rozwiązań ekonomicznych, gdzie atrakcyjność cenowa stała się istotnym czynnikiem decydującym o zakupie.

 

Adres

inwestycje i umowy handlowe