Przedłużacze, adaptery, przewody przełączeniowe

Przedłużacze budowlane na bębnie

Przedłużacze bębnowe – na bębnie, marki Adelid®, to profesjonalne bębny z nawiniętym przewodem elektrycznym, które nadają się zarówno do użytku domowego, w ogrodzie, warsztacie, jak i na placu budowy. 

Dzięki swojej konstrukcji są wygodne w użytkowaniu, łatwe w przechowywaniu czy przenoszeniu – znacząco poprawiają komfort pracy.

Niezależnie od długości nawiniętego przewodu, pozwalają na szybkie jego zwinięcie i rozwinięcie. Przedłużacze bębnowe są tak skonstruowane, aby po pierwsze, zapewniały bezpieczeństwo użytkowania, a po drugie dawały pełny komfort użytkowania. 

Wybór przedłużacz to przede wszystkim rodzaj przewodu oraz jego długość. 

Dostępne są przedłużacze o długości: 20, 25, 30, 40, 50 metrów.
Rodzaj przewodów: 

  • gumowe OW – H05RR-F, w przekroju: 3*1,5mm2, 3*2,5mm2, 5*1,5mm2, 5*2,5mm2,
  • gumowe OPD – H07RN-F, w przekroju: 5*4,0mm2,
  • polwinitowe OWY – H05VV-f, w przekroju 3*1,5mm2 oraz 3*2,5mm2.

Przedłużacze budowlane bez bębna

Podobnie jak przedłużacze bębnowe, przedłużacze zwijane, bez bębna mają szerokie zastosowanie, zarówno w domu, ogrodzie, magazynie czy biurze. Wytrzymałe, z giętkiego przewodu, wyposażone są w zintegrowaną wtyczkę oraz gniazda pojedyncze, listwy czy tez rozgałęźniki.

Gniazda posiadają klapki, ich szczelność jest na poziomie IP44, dzięki temu można przedłużacze mogą być używane na zewnątrz.
Użycie wysokiej jakości materiałów, połączone z dużą funkcjonalnością zapewniają wygodną i długotrwałą eksploatację.

Należy pamiętać, że przy długim przewodzie pojawiają się spadki napięcia i moc przedłużacza jest mniejsza. Przedłużacz powinien być całkowicie rozwinięty, podczas użytkowania. 

Adaptery

 

Wysokiej jakości adaptery siłowe oraz campinowe – CEE, polskiej produkcji, zwane również przejściówkami, reduktorami.  Charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, zapewniającą długotrwałą eksploatację.

Idealny do stosowania na budowie, w warsztacie, hali produkcyjnej, ogrodzie, czy gospodarstwie, ale także podczas biwakowania – w przyczepach kempingowych. 
Wykonane z wysokiej jakości materiałów marki Adelid® :

  • przewód gumowy OW, o długości 0,5m, 5×2,5 mm2,
  • gniazda i wtyczki siłowe oraz 230V.

 

 

Adres

inwestycje i umowy handlowe

adelidm1a