Narzędzia ręczne i automatyczne

Praski, zaciskarki, ściągacze izolacji

Oryginalne narzędzia ręczne i automatyczne – praski, zaciskarki oraz ściągacze izolacji, marki Adelid®. Idealne rozwiązanie dla elektryków oraz majsterkowiczów.

Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, posiadają precyzyjne matryce zaciskowe. Do obsługi jedną lub dwoma rękoma. Wykonane ze stali chromowo-wanadowej, hartowanej olejowo.

Praski czy zaciskarki do tulejek, pełnią zadanie podobne do lutowania. Pozwalają one połączyć pozbawione izolacji przewody jedno- lub wielożyłowe, z wybraną, pasującą do przewodu końcówką. Ponadto praski marki Adelid® mogą zaciskać zarówno tulejki izolowane jak i nieizolowane. W ofercie dostępne są obecnie modele nadające się do pracy, z obydwoma rodzajami tulejek, co sprawia, że są bardziej uniwersalne i niezawodne.

Ucinaki, nożyce kablowe, zapadkowe

Nożyce kablowe, sprężynowe oraz mechaniczne, przeznaczone do cięcia, ucinania przewodów, marki Adelid®.  Ucinaki kablowe posiadają sprężynę, która po ucięciu, wspomaga rozwarcie ostrzy nożyc, co znacząco wpływa na jakość pracy. 

Nożyce zapadkowe, o zakresie pracy do 300 mm2, posiadają mechanizm zapadkowy, ułatwiający pracę z przewodami o dużej średnicy.

Zestawy narzędzi w poręcznych organizerach oraz torbach usztywnianych. 

Adres

inwestycje i umowy handlowe

adelidm1a