Czujniki Ruchu 6thSense

Czujniki, sensory ruchu, posiadają również funkcję zmierzchu. Służą do automatycznego sterowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Łatwe w instalacji oraz programowaniu.

Posiadają czuły detektor podczerwieni PIR. Przeznaczone do montażu wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów, natynkowo, podtynkowo, na suficie oraz do puszki. 

Niższe rachunki za prąd? To możliwe!

Użycie czujników ruchu i zmierzchu, umożliwia efektywne zarządzanie energią elektryczną. Dzięki nim lampy będą się świecić wtedy, kiedy są rzeczywiście potrzebne.

Świetnym przykładem w tym przypadku są klatki schodowe w budynkach wielorodzinnych. Powszechnym rozwiązaniem jest stosowanie czujników ruchu, przez zarządców budynków mieszkalnych, celem ograniczenia kosztów zużycia energii elektrycznej. Lampy są włączane tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne- gdy zostanie wykryty ruch na klatce schodowej.

Czujniki Zmierzchu 6thSense

Odpowiednie oświetlenie domu czy ogrodu to nie tylko ręcznie czy też z pilota, zapalane lampy. Dzięki funkcjonalnemu rozwiązaniu, jakim są czujniki zmierzchu, zaoszczędzisz pieniądze i podniesiesz poziom swojego bezpieczeństwa.

Czujniki zmierzchu serii 6thSense odpowiadają za zapalenie lamp,  dopiero po wykryciu zmierzchu a następnie za wyłączenie jej, gdy słońce znów pojawi się na niebie. Lampy podłączone do czujników zmierzchu, możesna instalować w ogrodzie, altanie, tarasie, czy też w piwnicy. Dzięki temu, że lampa zapali się dopiero po zmroku, nie trzeba pamiętać o włączaniu jej wieczorem i wyłączaniem co rano. Czujnik zrobi to za Ciebie, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Adres

inwestycje i umowy handlowe

adelidm1a