O Nas

ADELID® Producent rozdzielnic budowlanych i przedłużaczy

Firma ADELID® rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku, jednak bazuje na ponad 25 letnim doświadczeniu pracowników zdobytym na rynku producentów elektrotechnicznych w innych firmach posiadających swoje siedziby w powiecie Dzierżoniowskim. Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży hurtowej wyrobów elektrotechnicznych. Jako producent mamy pełną wiedzę i kontrolę nad produktem. W przypadku problemów technicznych, wątpliwości lub usterek produktów oferujemy wsparcie techniczne i serwis

0
Lat na rynku

Terminowość dostaw

0
Metrów powieżchni

Szybka realizacja

0
Produktów

Zaufanie klientów

.

Rozdzielnice budowlane

Sprawdź

Włączniki i Gniazda

Sprawdź

Aparatura modułowa i przemysłowa

Sprawdź

Obudowy metalowe i plastikowe

Sprawdź

Wtyczki, gniazda i przejściówki

Sprawdź

Przedłużacze, adaptery, przewody przełączeniowe

Sprawdź

Czujniki ruchu i zmierzchu

Sprawdź

Narzędzia ręczne i automatyczne

Sprawdź
zaufanie

Zaufanie

Cieszymy się uznaniem i zaufaniem wielu wymagających klientów. Oprócz korzystnych cen produktów dbamy o szybkie dostawy oraz wysoką jakość obsługi. Współpracujemy z hurtowniami elektrotechnicznymi, marketami, salonami oświetlenia i sklepami internetowymi.

Budujemy sieć sprzedaży

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności szukamy kontaktu z właścicielami hurtowni elektrycznych lub sklepów internetowych zainteresowanych wprowadzeniem do oferty naszych produktów. Jeśli widzisz potencjał w sprzedaży naszych produktów – prosimy o kontakt.

rawpixel-557123-unsplash.jpg

Szybka realizacja

Jesteśmy wiarygodnym producentem. Od początku działalności specjalizujemy się w szybkich realizacjach dużych zamówień na przedłużacze i rozdzielnice o podanych przez klienta parametrach. Dzięki nam masz szansę zrealizować plan zgodnie z projektem i terminem inwestora.

duch

Duch rywalizacji

Adelid jest firmą która chęć rywalizacji i dążenie do progresu ma we krwi a praca jest dla nas miejscem realizacji naszych ambicji. Ciągła chęć samodoskonalenia sprawia że z roku na rok w ręce naszych klientów trafiają nowe produkty i rozwiązania dla ich biznesu.

Adres

inwestycje i umowy handlowe

adelidm1a